Şile Ağva Köyleri Reklam Ücretleri
Şile Ağva Köyleri Reklam Ücretleri
www.sileagvakoyleri.com adresi bilindiği üzere çevremizden güzel yazılarımızı ve tarihi bilgileri paylaştığımız bir platformdur. Şile Ağva Köyleri sosyal medya'da çok aktif olmasından dolayı web sitemize hergün ortalam 1.000 kişi üzerinde girişi vardır. Yazıların okunma sayısı ise ortalam 1.500 kişi üzerindedir. Reklam fiyatları ise aşağıda belirtilmiştir.

Ücretlendirme
  • Tanıtım yazıları için talep edilen ücret 50 tl'dir. Yazılar sizin tarafınızdan yazılır ve en fazla 2 adet link çıkışına izin verilir. Web Sitesi var oldukça yazılar asla silinmez. Ayrıca ilgili sosyal medya sayfalarında da yazıların paylaşımı yapılır.
  • Menü Altında olan 980x90 px banner reklam için aylık ücret 100 tl'dir. Uzun süreli anlaşmalarda (en az 3 ay) indirim yapılabilir.
  • Sağ tarafta yer alan 300x250 px banner reklam için aylık ücret 80 tl'dir. Uzun süreli anlaşmalarda (en az 3 ay) indirim yapılabilir.
  • Menü altında bulunan "Popüler Konular" bölümündeki bağlantılar da yer almak isterseniz eğer aylık ücret 20 tl'dir. Uzun süreli anlaşmalarda (en az 3 ay) indirim yapılabilir.
Şile Ağva Köyleri Reklam Ücretleri
Şile Ağva Köyleri Günlük Ziyaretçi Çizelgesi
Bunların dışında etkinliklere sponsor olarak ta tanıtım yapmanız mümkün. Ayrıntılı bilgi, öneri ve istek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca paylaşılan diğer tüm advertorial reklam içeriklerine ulaşmak için ise tanıtım kategorisini ziyaret edebilirsiniz.
Şile Ağva Köyleri Reklam Ücretleri
Şile Ağva Köyleri Yazıların Okunma Oranları (En Çok Okunmadan En az Okunmaya Göre Sıralanmıştır)
Sponsorlar
Tanıtım yazıları, banner reklamlar ve diğer reklam çalışmalarında Şile Ağva Köylerini tercih eden kurumsal firmaların listesi:

REKLAM VERMEK İÇİN;
  • sileagvakoyleri@gmail.com
  • 0541 800 74 80