Hakkımda

Şafak Çetin Kimdir ?

1994 Kandıra'da doğdum. Ailemle birlikte Şile'de yaşamaktayım. Aktif olarak market zincirinde çalışmaktayım. İş yoğunluğundan fırsat buldukça web site işlerinde uğraşmaktayım. Aktif olarak 3 web site kurucusu & yöneticisiyim bunlar; sfkctn.com, sileagvakoyleri.com ve agvaninsesi.com. Web site işlerine aslında bir meraktan dolayı adım attım sayılır. 2010 yılında ilk web site işlerine bedava sitem sayesinde giriş yaptım. O zamanla kodlardan ve web site tasarımı nedir bilmediğimden dolayı sitede bulunan arkadaşlardan yardım aldım ve dostlar kazandık.

O zaman ismini bile hatırlamadığım web siteler açtım kapattım ve daha sonra Google'nın blogger sitesini keşfettim. Blogger'da site nasıl açılır bilmediğimden dolayı araştırma yaptım tabi ki o zamanlar blogger da bir çok kişi bedava sitemden geçtiği için sağlıklı bilgi bulmak zor oluyordu. Tabi ki bende youtube'da araştırma yaptım. Karşıma genellikle hintli arkadaşlar çıkıyordu ve şu anda öyle :)

Üç aşağı üç yukarı ilk web sitemi açtım onunla devam ettim ve daha sonra onu da kapattım. En sonunda Ağva'nın Sesi ve Şile Ağva Köyleri web sitelerini açtım. Daha Sonra ise şu anki blogumu açtım. Şu an blogger da yeterince bilgim var ama üstüne yenilerini koymam gerektiğininde bilinçindeyim. 

{fullWidth}